Pri nákupe od 90,-€ doprava ZDARMA!

Vrátenie tovaru

Milí naši zákazníci, čoraz častejšie sa stretávame s tým, že si objednáte topánočky na úzke a zároveň aj široké nôžky a následne jedny z nich vrátite, lebo ste nevedeli, ktoré sadnú. Niekedy sa stane, že pridú oboje. Prípade objednáte dve, tri čísla, lebo tak iní na internete radili.

Ak ste si neni istý s výberom, pokojne nám napíšte na pejko.barefoot@gmail.com alebo vyplnte chatovú hlavičku cez stránku, poradíme Vám. SME TU PRE VÁS! Vám pomôžeme vybrať topánočky, ktoré sadnú. Ušetríme tak Vás čas na, nás časť a aj odmeníme životné prostredie, tým, že nebudete musieť opäť baliť, kurier štartovať auto k nám, alebo my na poštu.

V prípade ak potrebujete topánočky vrátiť, stačí vyplniť uvedené tlačivo, prikládam link: https://nakupujbezpecne.sk/docs/form/odstupenie%20od%20zmluvy.pdf a pribaliť k topánočkám. Následne zašlete k nám na adresu: Pejko-Barefoot.s.r.o, Brusnicova 3, 90025 Chorvátsky Grob. Vrátenie je možné najneskôr do 14 dní, nenoseného a nepoškodeného tovaru. Áno, stalo sa, že k nám prišli nosené topánočky a požadovali vrátenie, lebo zistili až vonku, že nesedia. Toto žiaľ, nie je možné.  Prosíme Vás, nenechávajte si vrátenie na posledný deň.

ĎAKUJEME Pejko- Barefoot