U nás máte dopravu ZDARMA pri nákupe nad 40,-€ s doručením do Zásielkovne. Pri nákupe nad 90,-€, doručenie ZDARMA aj kurierom.

Ortopedicko- masážny koberček Univerzálne

Kód: 1958
Novinka
Neohodnotené
Značka: Ortodon
€53,20
Skladom

Senzomotorické koberčeky stimulujú chodidlá a napomáhajú k zdravému vývoju nožičiek a aj držaniu tela. Táto univerzálna sada obsahuje 8 masážnych koberčekov. Kombinácia koberčekov, ktoré majú rôznu tvrdosť, tvar, napomáhajú k správnemu cviceniu a posilneniu svalov. Koberčeky sú v tvare 25x25 cm: 1x kamienky mäkké, 1x kamienky tvrdé,1x hroty mäkké, 1x šišky mäkké, 1x tráva tvrdá, 1x tráva mäkká, 1x stopa mäkká lavá a 1x stopa tvrdá pravá. Vyrobené sú v PVC testovaného podla standardu EU EN 14041.

Detičkám, ale aj Vám tak doprajete liečbu plochých nôh a iných ortopedických odchýliek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detičkám, ale aj Vám tak doprajete liečbu plochých nôh a iných ortopedických odchýliek. Aktivácia reflexných bodov chodidiel. Slúži aj na úľavu pri unavených nohách, posilnenie vnútorného svalstva a korekciu celkového postavenia tela. Po spojení všetkých druhov je rozmer 50x 100cm, no samozrejme ako si ho pospájate je už na Vás. Sú zabalené v krabici a tak slúžia aj ako krásny darček.Odporúčané ortopédmi. 

Dodatočné parametre

Kategória: DOPLNKY- STAROSTLIVOSŤ O OBUV
Záruka: 2 roky